Kariera

Nasze nieruchomości to połączenie odważnej wizji i dbałości o każdy szczegół, w których sukces zaangażowany jest cały zespół, niezależnie od stanowiska. Naszym pracownikom oferujemy możliwość szybkiego rozwoju zawodowego, pracę przy niepowtarzalnych projektach nieruchomościowych z najlepszymi specjalistami na rynku oraz możliwość realizacji odważnych wizji. W zamian wymagamy podporządkowania się czterem wartościom naszej firmy, którymi kierujemy się w naszej pracy.

Doskonałość

W przypadku naszych nieruchomości nie uznajemy kompromisów i tego też wymagamy od siebie nawzajem. Pracujemy zgodnie z zasadą, że duża liczba małych poprawek prowadzi do dużych skoków jakościowych.

Zaangażowanie i Pasja

Wymagamy, zaangażowania ponieważ uważamy, że sukces to wynik ciężkiej pracy i pasji. Nie można osiągać wyjątkowych wyników bez wyjątkowego zaangażowania. Nie można być wyjątkowo zaangażowanym bez pasji.

Wizja i odwaga

Wyjątkowe nieruchomości są zawsze wynikiem odważnej i jasnej wizji. Ta zaś ma swoje źródło w odwadze i wizjonerstwie poszczególnych członków zespołu.

Wielu ludzi jeden zespół

Wyjątkowe projekty zawszę są wynikiem pracy wielu osób, nigdy jednej. Dlatego wszyscy nasi pracownicy muszą zgodnie dążyć do osiągania tego samego celu.

Jeśli chciałbyś tworzyć nieruchomości i wyznajesz nasze wartości, wyślij nam swoje CV na adres hr@structurecapital.pl

Pamiętaj o zamieszczeniu w wysłanych dokumentach klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133poz. 883)”.

Więcej informacji o naszej firmie znajduję się w sekcji O nas.