O Nas

Fundusz deweloperski skoncentrowany na kompleksowym
rozwoju nieruchomości w centrach największych miast.

Jesteśmy funduszem deweloperskim skoncentrowanym na rozwoju nieruchomości w centralnych lokalizacjach największych miast. Dzięki wąskiej specjalizacji i całościowemu podejściu posiadamy unikalne zrozumienie rynku nieruchomości, które przekłada się na tworzenie wyjątkowych nieruchomości. Każdy nasz projekt prowadzimy kompleksowo – od fazy projektowej, poprzez wykonanie do pełnej komercjalizacji. Takie podejście zapewnia nam szczególną kontrolę nad całym procesem i powala tworzyć nieruchomości perfekcyjnie harmonijne w swojej funkcji i formie.

Przykładamy wyjątkową uwagę do każdego szczegółu naszych projektów i pracujemy nad każdymi, nawet najdrobniejszymi ich aspektami. Rozumiemy, że poprawa nawet o niewiele każdego szczegółu ma istotne znaczenie, bowiem wystarczająco duża liczba małych zmian ilościowych prowadzi ostatecznie do dużych skoków jakościowych naszych nieruchomości.

Nie uznajemy kompromisów w dążeniu do tego, żeby nasze nieruchomości były doskonałe w swojej funkcji i formie. Naszą ambicją nie jest, żeby budować jak najwięcej, jak najszybciej, czy jak najtaniej, ale aby budować jak najlepiej i temu celowi podporządkowujemy wszystkie nasze działania. Dlatego nasz czas i zasoby poświęcamy na to, żeby nasze nieruchomości były doskonalsze w swojej formie i funkcji niż jakiekolwiek inne, a nie na to żeby było ich więcej.

Współpracujemy z największymi międzynarodowymi korporacjami oraz najlepszymi lokalnymi przedsiębiorstwami, które kierują się takim samym dążeniem do perfekcji jak my. Współtworzymy też lokalne i międzynarodowe organizacje skupiające się na projektowaniu przyszłych technologii i wyznaczaniu najwyższych standardów branżowych.

Nasz Zespół

Wielu ludzi – jeden zespół. Nasza Firma to zespół różnorodnych ludzi zjednoczonych wspólną wizją.

Jesteśmy dumni z naszych pracowników i uważamy ich doświadczenie, pasję i zaangażowanie za nasz najważniejszy kapitał. Zatrudniamy zróżnicowany zespół profesjonalistów posiadających unikalną wiedzę i umiejętności pozwalające na kompleksową realizację skomplikowanych projektów deweloperskich.

Nasi pracownicy zdobyli doświadczenie w największych międzynarodowych i regionalnych firmach z sektora nieruchomościowego. Pracują u nas osoby z stopniem naukowym doktora, publikacjami naukowymi oraz różnorodnym wykształceniem – poza architektami, inżynierami czy projektantami zatrudniamy między innymi matematyka i filozofa. Dzięki takiemu pluralizmowi tworzymy lepsze nieruchomości.

Nasza Filozofia

Wierzymy, że świetna architektura nie może iść na kompromisy, a jej doskonałość powstaje w wyniku ścierania się formy i funkcji.

Powodem naszego istnienia jest nieustające pragnienie poszukiwania granic piękna i funkcjonalności jakie mogą osiągnąć nasze nieruchomości. Realizując ten cel, kierujemy się filozofią i zasadami, które zostały przez nas spisane wiele lat temu i do dziś pozostają aktualne:

Doskonałość formy i funkcji: Nie zgadzamy się z modernistycznym dualizmem formy i funkcji. Uważamy, że doskonałość powstaje w wyniku ich ścierania. Funkcjonalność nie powinna być postrzegana tylko poprzez pryzmat cech użyteczności budynku. Jedną z koniecznych funkcji jaką musi pełnić dobra architektura jest angażowanie jednostek i społeczności. Architektura powinna inspirować, zastanawiać, dotykać istoty piękna – a to jest możliwe tylko poprzez wyrażanie się w odpowiedniej formie. Dlatego wierzymy, że doskonałość powstaje w wyniku ścierania się formy i funkcji, która prowadzi do powstania nieruchomości, obok których nie można przejść obojętnie.

Bezkompromisowość: Pracujemy ciężko, nie idziemy na żadne kompromisy, dbamy o każdy szczegół i staramy się, żeby nasze budynki przewyższały w swojej formie i funkcji wszystkie inne. Poprawa wystarczającej ilości nawet drobnych aspektów prowadzi ostatecznie do skoków jakościowych całego projektu i powstawania budynków nie mieszczących się w wcześniejszych kategoriach.Świetna architektura nie może iść na kompromisy, a dobre budynki mogą mieć wszystko – miejsca do pracy, które inspirują, przestrzennie do odpoczynku, które dają poczucie spokoju i bezpieczeństwa, czy tętniące energią strefy do spotkań z innymi.

Wizja i odwaga: Nieruchomości, które są wyjątkowe wyznaczają przyszłość architektury i dzięki temu stają się ponadczasowe. Budynki muszą być autentycznie a nie odtwórcze. Dlatego, tak ważne jest dla nas by mieć jasną wizję każdego projektu i odwagę by ją realizować.