Kariera

Zespół to nasza główna siła. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu naszych pracowników, realizujemy wyjątkowe projekty i tworzymy lepsze nieruchomości. Doceniamy ich wkład w to, kim jesteśmy i staramy się, by pracowali nie tylko w wyjątkowych warunkach i dobrej atmosferze, ale także mogli realizować swoje cele zawodowe i nieustannie rozwijać się.
Jako zespół stale doskonalimy się, uczymy od siebie nawzajem i inspirujemy, by dostarczać rozwiązania i znajdować strategie przezwyciężania trudności, które innych zniechęcają już na starcie.
Jesteśmy pewni, że jeśli masz ambicję by być najlepszym w tym co robisz, docenisz naszą kulturę pracy.

WARTOŚCI, KTÓRYMI KIERUJEMY SIĘ W PRACY

Nasze nieruchomości to połączenie odważnej wizji i dbałości o każdy szczegół. Praca przy nich to wyzwanie, które wymaga czterech cech. Są nimi:

Dążenie do doskonałości

W przypadku naszych nieruchomości nie uznajemy kompromisów i tego też wymagamy od siebie nawzajem. Pracujemy zgodnie z zasadą, że duża liczba małych poprawek prowadzi do znaczących skoków jakościowych.

Wizja i odwaga

Niepowtarzalne nieruchomości są zawsze wynikiem odważnej i jasnej wizji. Ta zaś ma swoje źródło w odwadze i niekonwencjonalnym sposobie myślenia poszczególnych członków zespołu.

Zaangażowanie i pasja

Sukces to zawsze wynik ciężkiej pracy i pasji. Nie można osiągać wyjątkowych wyników bez zaangażowania. Nie można być wyjątkowo zaangażowanym bez pasji.

Praca zespołowa

Wyjątkowe projekty zawszę są dziełem pracy wielu osób, nigdy jednej. Dlatego wszyscy nasi pracownicy muszą zgodnie dążyć do osiągnięcia tego samego celu.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Niepowtarzalne projekty

Szybki rozwój zawodowy

Wyjątkowi partnerzy biznesowi

Komfortowe warunki pracy

Nowoczesne rozwiązania technologiczne

Dołącz do nas

Przywiązujemy dużą wagę do procesu doboru pracowników. Dbamy o to, by rekrutacja była starannie zaplanowana i rzetelnie przeprowadzona, a kandydaci czuli się komfortowo na wszystkich etapach procesu rekrutacyjnego. 

Jeśli chciałbyś tworzyć nieruchomości i wyznajesz nasze wartości, wyślij nam swoje CV z zamieszczoną klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji na adres hr@structurecapital.pl