Zespół

Wielu ludzi – jeden zespół. Nasza firma to grupa profesjonalistów zjednoczonych wspólną wizją.

Jesteśmy dumni z naszych pracowników i uważamy ich doświadczenie, pasję i zaangażowanie za nasz najważniejszy kapitał. Zatrudniamy zróżnicowany zespół profesjonalistów posiadających unikalną wiedzę i umiejętności pozwalające na kompleksową realizację skomplikowanych projektów deweloperskich.
Nasi pracownicy zdobyli doświadczenie w największych międzynarodowych i regionalnych firmach z sektora nieruchomościowego. Pracują u nas osoby z stopniem naukowym doktora, publikacjami naukowymi oraz różnorodnym wykształceniem kierunkowym – poza architektami, inżynierami oraz projektantami zatrudniamy m.in. matematyka i filozofa. Dzięki temu pluralizmowi tworzymy lepsze nieruchomości.

Władze spółki

Alan Szawarski

Prezes Zarządu

Całe swoje życie zawodowe związany z nieruchomościami. Odpowiadał za rozwój licznych polskich i międzynarodowych spółek i funduszy z sektora - m.in. za Sotheby’s International Realty - części najstarszego domu aukcyjnego Sotheby’s, działającego w 65 krajach, notowanego na giełdzie nowojorskiej. Ukończył prestiżowy program dla kadry zarządzającej w branży nieruchomościowej na Harvard University.

Marcin Smoliński

Członek Rady Nadzorczej

Specjalista od analiz i restrukturyzacji nieruchomości. Zarządzał m.in. Środkowoeuropejską Grupą Inwestycyjną oraz Nieruchomościową Grupą Inwestycyjną należącymi do Funduszu Inwestycyjnego Property FIZAN, jak i wieloma innymi spółkami związanymi z nieruchomościami.

Filip Smakowski

Członek Rady Nadzorczej

Radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prawa spółek handlowych, fuzji, restrukturyzacji i postępowania administracyjnego zarówno w sektorze prywatnym jak i w spółkach Skarbu Państwa. Pełnił m.in. funkcję dyrektora departamentu prawnego w Polskiej Grupie Zbrojeniowej S.A. - jednej z największych spółek przemysłu zbrojeniowego w Europie oraz był przewodniczącym rady nadzorczej Wojskowych Zakładów Elektronicznych S.A.

Magdalena Szawarska

Członek Rady Nadzorczej

Specjalistka z wieloletnim doświadczeniem z zakresu psychologii biznesu, zachowań konsumenckich oraz HR. Doktor nauk społecznych, psycholog, autorka licznych publikacji naukowych oraz wieloletnia członkini najważniejszych stowarzyszeń branżowych, w tym Association of Consumer Research oraz prestiżowej amerykańskiej organizacji Association for Psychological Sciene. Od lat prowadzi badania naukowe dotyczące zachowań finansowych oraz zachowań dotyczących pracy.