Zespół

Wielu ludzi – jeden zespół. Nasza firma to grupa profesjonalistów zjednoczonych wspólną wizją.

Jesteśmy dumni z naszych pracowników i uważamy ich doświadczenie, pasję i zaangażowanie za nasz najważniejszy kapitał. Zatrudniamy zróżnicowany zespół profesjonalistów posiadających unikalną wiedzę i umiejętności pozwalające na kompleksową realizację skomplikowanych projektów deweloperskich.
Nasi pracownicy zdobyli doświadczenie w największych międzynarodowych i regionalnych firmach z sektora nieruchomościowego. Pracują u nas osoby z stopniem naukowym doktora, publikacjami naukowymi oraz różnorodnym wykształceniem kierunkowym – poza architektami, inżynierami oraz projektantami zatrudniamy m.in. matematyka i filozofa. Dzięki temu pluralizmowi tworzymy lepsze nieruchomości.

Władze spółki

Alan Szawarski

Prezes Zarządu

Całe swoje życie zawodowe związany z nieruchomościami. Odpowiadał za rozwój licznych polskich i międzynarodowych spółek i funduszy z sektora - m.in. za Sotheby’s International Realty - części najstarszego domu aukcyjnego Sotheby’s, działającego w 65 krajach, notowanego na giełdzie nowojorskiej. Ukończył prestiżowy program dla kadry zarządzającej w branży nieruchomościowej na Harvard University.